Serwis 4x4 "U MAŃKA", Nowa Gadka k/Łódź ul. Ogrodników 2b, tel. 515-124-731 ; 508-016-894

Z off-road związani jesteśmy od 16 lat.

W profesjonalny sposób zajmiemy się twoim samochodem 4×4,

a atrakcyjne ceny to Nasza domena.

podroze4x4-beskid_niski_5_20160418205913360fBazując na wieloletnim doświadczeniu prowadzimy kompleksowy serwis 4×4 samochodów terenowych, wraz z przebudową do codziennej pracy, do rajdów, na wyprawy lub do turystyki. Realizujemy indywidualne projekty i pomysły klientów, oraz doradzamy w kwestiach rozbudowy i doposażenia.

Jako jedyni w Łodzi posiadamy zarówno serwis 4×4 samochodów terenowych, wypożyczalnię m.in pojazdów 4×4 (quady, auta 4×4), oraz tor off-road, na którym bezpośrednio po naprawie, czy lifcie możesz wypróbować swoje auto w terenie. A jeżeli jesteś nowo upieczonym off-roadowcem lub też dopiero myślisz o tej pasji, możemy zaprosić Cię na szkolenie off-road, które pomoże wielokrotnie ustrzec się przed uszkodzeniem pojazdu w ciężkim terenie.

Poprzez odpowiednie kursy i szkolenia mechaników zapewniamy Naszym Klientom maksymalną jakość świadczonych przez nas usług. Swoją pracę wykonujemy sprawnie, szybko i precyzyjnie.

Działamy na polskim rynku już od 1998 roku i dlatego zapewniamy swoim Klientom produkty i realizację usług najwyższej jakości. Nasz serwis 4×4 cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm, dzięki wieloletniej praktyce w obsłudze samochodów terenowych.

off-road2d

Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw, nie tylko z regionu łódzkiego lecz z całej Polski. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań,by sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów.