Pomysł stworzenia centrum sportów ekstremalnych-głównie off-road, narodził się poprzez uczestnictwo w licznych indywidualnych i zbiorowych wyprawach off-road, szlakami turystycznymi oraz profesjonalnymi trasami extremalnymi.

cropOd wielu lat właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4×4 czynnie związany jest z polskim off-roadem. Jest też wielokrotnym,organizatorem i współorganizatorem wypraw off-road, oraz rajdów terenowych. Jest członkiem klubu Opel Frontera i pasjonatem samochodów terenowych-właściciel m.in.unikalnego Opla Frontery. Interesuje się starymi motocyklami motocrossowymi,samochodami terenowymi, quadami, alpinistyką oraz wszelkiego rodzaju przeróbkami konstrukcyjnymi.

  Tor off-road został zaprojektowany tak, aby zapewnić fanom off-roadu różnorodność zarówno podłoża, jak i ukształtowania terenu. Podczas przejazdu po torze, na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób,wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają odcinki błotne, wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, na których możecie Państwo spróbować swoich możliwości, prowadząc pojazdy 4×4: quady i auta terenowe.
Proponujemy również skorzystanie z pozostałych naszych atrakcji, które aby tworzyły całość, dobieramy w odpowiednie scenariusze przygotowywane specjalnie  pod potrzeby każdego klienta indywidualnie.

Wypożyczamy profesjonalne quady:

 • Yamaha Grizzly 660-700
 • Honda Rincon 680
 • Honda Foreman 500
 • Honda Fourtrax 250
 • Kawasaki Brute Force 750

i auta terenowe przystosowane do jazdy w ciężkim terenie: 

 • Opel Frontera 2,0 – unikatowy pojazd właściciela firmy
 • Jeep Grand Cherokee 5,9 V8
 • Jeep Grand Cherokee 5,2 V8
 • Jeep Cherokee 4,0
 • Jeep Wrangler 4,0
 • Toyota Land Cruiser 3,5
 • Mitsubishi Pajero 3,0 V6
 • Nissan Patrol 3,0

sporty-ekstremalne-4x4_6527_imageJako jedni z nielicznych wypożyczamy samochody terenowe umożliwiając uczestnikom zasiadanie za kierownicą. Jedną z naszych myśli przewodnich stało się hasło: „Jazda na fotelu pasażera jest dla niektórych jak lizanie loda przez papierek”. Po pierwszych imprezach z autami,dołożyliśmy także drugą: „Zrób za kierownicą coś, czego nigdy nie odważyłbyś się zrobić własnym autem”.
Instruktorzy firmy Sporty Ekstremalne 4×4, to wykwalifikowana kadra  pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportu, niejednokrotnie uzależnieni od wyzwalanej w ich trakcie pozytywnej dawki adrenaliny. Głównym założeniem podczas pracy naszych instruktorów, jest profesjonalizm w dostarczaniuPaństwu niezapomnianych wrażeń, odpowiedniej dawki adrenaliny i czuwaniu nad bezpieczeństwem. Nie od dziś wiadomo, żedobrynauczyciel/instruktor/szkoleniowiec potrafi zdziałać cuda. Nasi instruktorzy charakteryzują się przede wszystkim potężnym doświadczeniem szkoleniowym. Głównie poprzez ciągłą praktykę szkoleniową, nasi instruktorzy zdobywają know-how będące fundamentem jakości i efektywnego kursu.

off-road2d

Dobry instruktor techniki jazdy to człowiek, który niewątpliwie powinien doskonale panować nad samochodem, jednak zdecydowanie istotniejsza jest precyzja, oraz łatwość wytłumaczenia zawiłości związanych z prawidłową techniką wykonywania poszczególnych manewrów. Nasi instruktorzy, to również doskonali psycholodzy, którzy bez większych problemów poradzą sobie zarówno z wystraszonym początkującym kierowcą jak i stereotypowym przedstawicielem handlowym.