Prezenty Vouchery

Prezenty Vouchery Karty upominkowe

baner-vouchery

    Chcesz sprawić najbliższej osobie niezapomniany, ekstremalny prezent?

Dobrze trafiłaś/eś.

Posiadamy w swojej ofercie vouchery-zaproszenia dla np. jubilatów, pracowników.

 

          AUTA TERENOWE: 633408a

 • JAZDA PO TORZE OFF-ROAD    – 1h – wraz z podstawowym szkoleniem pod okiem  doświadczonego instruktora,obecnego na fotelu pasażera.
 • JAZDA PO TORZE i W TERENIE – 2h lub 3h – wraz ze szkoleniem, min. czas to 2hz czego pierwsza godzina to szkolenie jazdy na torze, a druga i kolejne, to jazda w terenie. W szkoleniu mogą brać udział dwie osoby.
 • SZKOLENIE OFF-ROAD  – 4h do 5h – jazda po ROAD-BOOK-u pod okiem doświadczonych instruktorów, czas 305364ato ok.4-5h, długość trasy ok.50km., m.in. Tor 4X4, Jazda w terenie, Przejazd przez rzekę, Żwirownie. Możliwość zabrania ze sobą do auta 1 osoby towarzyszącej, która będzie brała udział w nawigowaniu kierowcy, możliwość zmiany w trakcie jazdy pilota, a kierowcy. Uczestnicy tej wyprawy poczują co to off-road, będą musieli wyciągnąć auto za pomocą m.in. wyciągarki z błota nawet po kolana. A być może po powrocie pomyślą o zakupie własnego 4×4? 🙂

         Wynajmując m.in. 2 auta na szkolenie 4h (do max.5h), zapewnimy jazdę w ciężkim terenie,         gdzie będziecie się nawzajem wyciągać z błota z użyciem m.in. wyciągarek i lin kinetycznych.   

off-road40 off-road62 off-road101 111

 

 QUADY: 

 

 

 • JAZDA PO TORZE OFF-ROAD razem z podstawowym szkoleniem pod okiem doświadczonego instruktora.  

  crop

   

   

   

   

 • WYPRAWA QUADAMI i JAZDA NA TORZE wraz ze szkoleniem, z czego pierwsza godzina, to jazda na torze, a druga i kolejne godziny to wyprawa w terenie. Wyprawę prowadzi instruktor na osobnym quadzie. Minimalny czas to 2h.

     Posiadamy bazę własnych, japońskich quadów firmy YAMAHA, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI. Nasze maszyny są quadami profesjonalnymi o pojemnościach od 660 do 750 cm3, co pozwala na jazdę na torze 4×4, oraz organizację wycieczek off-roadowych. Zarówno jazda na torze jak i na wycieczkach obfituje w dużą ilość przeszkód terenowych, o zróżnicowanym stopniu trudności, które dostarczą niezapomnianych wrażeń 🙂 Wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne i wiele innych ciekawych terenowych przeszkód. 

 

 

 

 

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI:

sporty-ekstremalne-4x4-zabawa-koparko-ladowarka2

Ciężki sprzęt, warczący silnik, kilka ton mocy…. Poczujecie ogromną moc stalowego potwora! Maksymalna koncentracja i zręczność, to tylko niektóre z cech jakie powinien posiadać profesjonalny operator koparki, aby poprowadzić kilkutonowy pojazd i przerzucić kilka ton gruzu, lub ziemi.

W sezonie zimowym istnieje również możliwość przepychania śniegu!

Podczas ekstremalnego, godzinnego przeżycia przejdziesz krótki instruktaż teoretyczny, odbędziesz przejażdżkę tym ciężkim 8 tonowym sprzętem, z dwoma osiami skrętnymi, po specjalnie do tego wyznaczonym terenie. Załadujesz i przewieziesz „towar” w łyżce przedniej, popracujesz tylnym ramieniem koparki, wykopiesz lub zasypiesz dół istniejącego wyrobiska.

 sporty-ekstremalne-4x4-zabawa-koparko-ladowarka  363007223_5_644x461_koparko-ladowarka-fermec-965-mf-860-jcb-3cx-4cx-na-rownych-kolach-swietokrzyskie  5-odsniezanie-koparka2-263x300  zdj2

  Przepraszamy, strona w trakcie aktualizacji.
W kolejnych dniach zostanie uzupełniona pełną ofertą.

 

Zadzwoń i poznaj naszą pełną ofertę na prezenty i vouchery, która jest jedyna w swoim rodzaju:
Dorota +48 508-016-894

Sporty Ekstremalne 4×4, 95-054 Nowa Gadka, ul. Ogrodników 2 b

BIURO: sportyekstremalne4x4@gmail.com