Wypożyczalnia Quadów Łódź, imprezy firmowe na quadach, pikniki, festyny, wyprawy quadami

Posiadamy bazę własnych quadów:sporty-ekstremalne-4x4_6527_image imag0099a

♦ HONDY Rincon TRX 680

♦ KAWASAKI Brute Force 750

♦ SUZUKI KingQuad 750

crop

 

Nasze maszyny są quadami profesjonalnymi, tylko o dużych pojemnościach od 680 do 750 cm sześciennych, co pozwala na jazdę na torze 4×4, oraz organizację wycieczek off-roadowych. Zarówno jazda na torze off-road w Nowej Gadce k/Łodzi, jak i na wycieczkach obfituje w dużą ilość przeszkód terenowych, o zróżnicowanym stopniu trudności.

Oczywiście z naszym sprzętem docieramy również w każde miejsce w kraju wskazane przez klienta, gdzie rozstawimy tor, lub wybierzemy ciekawą okolicę do jazdy quadami na wycieczki.

Na potrzeby scenariusza imprezy integracyjnej, jaki Państwo wybiorą, lub szkolenia, czy też pikniku firmowego, możemy rozegrać różnego rodzaju konkurencje np. sztafeta z dzbankiem wody, jazda z piłką. Są to konkurencje bezpieczne, ponieważ nie są rozgrywane na czas. Jazda quadem może też być super prezentem na urodziny, dla jubilata, lub z innej okazji.zdjecie-3

Quady mogą też stanowić wspaniałą atrakcję dla dzieci, które mogą pojeździć na naszym torze z doświadczonym instruktorem lub rodzicem, a także przy organizacji przyjęcia urodzinowego można skorzystać z opcji zamówienia quadów z instruktorami.

 

p920662a

Naszą firmę w tej konkurencji wyróżnia doświadczenie,

p1090229a

które zdobywaliśmy przez wiele lat. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy własne quady do naszej oferty.

Jeździmy na tych maszynach od 18 lat !!! Nasi instruktorzy biorą udział w rajdach przeprawowych na quadach, a co za tym idzie są profesjonalistami.