Ekstremalny Bieg - Runmageddon. Impreza firmowa z biegiem ekstremalnym, to wspaniałe narzędzie do realizacji idei każdego wyjazdu firmowego, czyli budowanie zgranego zespołu poprzez wspólny cel.

                         Na czym polega Runmageddon?

Runmageddon – wyścig określany piekielnym ekstremalnym biegiem, podczas którego zawodnicy muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody, a zarazem współpracować ze sobą, bo tylko to gwarantuje dotarcie do mety.

Runmageddon, to forma zawodów biegowych, polegających na jak najszybszym przebiegnięciu wyznaczonego dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód stojących na trasie. Od zwykłego wyścigu biegowego Runmageddon    różni się tym, że trasa usiana jest przeszkodami, których nie da się ominąć.

Konieczne jest więc czołganie się w błocie, skakanie, wspinanie się, pokonanie odcinków błotnych i wodnistych, przechodzenie pod zawieszonymi nisko nad ziemią zasiekami. Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych, oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika i zwycięskiej grupy.

Dokładamy wszelkich starań, aby pokonywanie ustawionych przeszkód dostarczało iście piekielnych, ekstremalnych wrażeń 🙂

I udaję się !!! Na pewno nie będzie łatwo 🙂

Zdecydowana większość zawodników wpada na metę biegu wyczerpana, ale szczęśliwa!!!  

 

Na terenie naszego Obiektu Sportowego posiadamy 3 trasy – 3 tory do Biegu Ekstremalnego – Runmageddon:

     ⇒ EASE        – tor o długości 500m

      ⇒ HARD        – tor o długości 2,5km

    ⇒ EXTREME  – tor o długości 5 km