Amfibie

Amfibie to pojazdy lądowo-wodne używane przez służby ratownicze i wojsko, do wykonywania misji pokojowych bądź ratowania ludzi np. podczas powodzi.

Dzięki tak szerokiemu zastosowaniu umożliwiają nam budowanie programów eventowych odbywających się nie tylko na ladzie, w trudnym terenie, lecz również na wodzie. Mamy możliwość w ten sposób stworzenia scenariuszy wzbogaconych w nowe doznania i atrakcje.

3619fW trakcie Eventów uczestnicy pod okiem doświadczonego instruktora mogą nie tylko prowadzić pojazdy po lądzie, pokonywać przeszkody terenowe, mogą też pływać. Nasze Amfibie na zimę wyposażamy w dach i boki, a dzięki wbudowanemu systemowi ogrzewania można realizować eventy w każdych warunkach.

Możemy założyć gąsienice do każdej amfibii, wtedy pojazd zachowuje się na śniegu jak ratrak, nie zapada się. W okresie zimowym, gdzie większość organizowanych wyjazdów firmowych odbywa się we wnętrzach hotelowych wyprawa amfibiami, samochodami terenowymi, quadami wraz ze szkoleniem z bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach, stanowi świetne urozmaicenie konferencji, bądź spotkania biznesowego.